Techniczne
wyroby
gumowe
english

O firmie

Firma FORM- GUM została założona w 1985r. w Bydgoszczy jako mały zakład produkcyjny zatrudniający kilka osób. Początkowo działalność skupiała się na produkcji formowych elementów gumowych. Dzięki doświadczeniu w przemyśle gumowym i ambitnemu podejściu założycieli firmy Andrzejowi Kaliszewskiemu i Lechowi Prażyńskiemu FORM-GUM rozbudowywała park maszynowy i powiększała powierzchnię produkcyjną.

1985

Mając na uwadze wzrastające potrzeby klientów następnym etapem rozwoju firmy było uruchomienie działu pokrywania wałów, rolek i kół materiałami termoplastycznymi tj. mieszankami gumowymi i silikonem.

W roku 1990 r. została poszerzona działalność firmy o wyroby produkowane technologią wytłaczania.

1990

2018

Pracując nad ciągłym doskonaleniem oferowanych przez firmę FORM-GUM produktów i usług, szczególnie dążymy do osiągnięcia produktów najlepszej jakości w połączeniu z elastycznymi terminami realizacji zamówień.
W procesie wdrożenia produktów firma FORM – GUM współpracuje zarówno z dostawcami surowców jak i jednostkami naukowo-badawczymi.

Firma FORM-GUM

Warto z nami współpracować

oferujemy kompleksową obsługę od projektu oprzyrządowania do uruchomienia produkcji

gwarantujemy wyroby najlepszej jakości dzięki wieloletniemu doświadczeniu i systemowi zarządzania jakością ISO 9001:2008

produkujemy z surowców renomowanych krajowych i europejskich dostawców

realizujemy produkcje jednostkowe oraz wielkoseryjne